اخبار و مقالات

گزارشی از سومین پایگاه فعالیت کلینیک سیار بایودنت

گزارشی از سومین پایگاه فعالیت کلینیک سیار بایودنت

احتمالا شما تا به امروز از جریان طرح مسؤولیت اجتماعی بایودنت و حمایت اتحادیه اروپا از این طرح باخبر شده اید. در تعهد ماست که به صورت دوره ای گوشه ای از اخبار و اقدامات انجام شده در طرح دندان یار بایودنت را به اطلاع همه مردمی که با ما در این طرح شریک هستند، برسانیم.

کلینیک سیار بایودنت در سومین اقدام خود به روستای ممرزکن (شهرستان بابل از توابع استان مازندران) سفر کرده است. دبستان شهدای ممرزکن (مختلط) واقع در این روستا دارای 20 دانش آموز در رده های سنی و مقاطع تحصیلی مختلف می باشد. جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در طی یک همکاری مشترک و دلسوزانه، ما را در انتخاب مدارس و ارائه خدمات آموزشی- درمانی رایگان همراهی کرده است. استقبال دانش آموزان برای استفاده از خدمات این طرح و مشاهده لبخندهای گرم این افراد، انگیزه بخش استمرار اینگونه فعالیت ها و نهراسیدن از همه موانع است. 

در ماه اردیبهشت دانش آموزان روستای ممرزکن معاینه و تحت درمان مسائل دهان و دندان قرار گرفتند و به آنها بسته های سلامت حاوی دهان شویه و محصولات آدامس و خمیر دندان اهدا شد. 

مقصد بعدی ما شهرقدس می باشد. 

به امید دیدار

درباره بایودنتیست

شرکت صنایع غذایی ماسترفوده، با توجه به تولید آدامس بایودنت که یک محصول سلامت محور می باشد طرح مسؤولیت اجتماعی خود را بر پایه سلامت و بهداشت دهان و دندان، با نام دندان یار و با شعار حامی سلامت دهان و دندان ایرانیان تعریف کرده است.